Peter Kiss

Peter Kiss

VD

peter.kiss@alukogroup.com /SK, ENG, GER, HUN

+421 908 426 526 (huvud)
+46 72-788 69 94 (Sverige)
+358 41 7055290 (Finland)

Katarina Rybanska

Katarina Rybanska

Kontorschef

(transaktioner, bokföring, kontrakt)

katarina.rybanska@alukogroup.com /SK, ENG

+421 917 234 053

Natalia Hudecova

Natalia Hudecova

Administration

(kontrakt, färjor, flygbiljetter, ID06, SSG, marknadsföring, boende)

natalia.hudecova@alukogroup.com /SK, ENG

+421 917 920 016

Karin Ejemova

Karin Ejemova

Administration

(fakturor, löner, personal, resor)

karin.ejemova@alukogroup.com /SK, ENG

+421 948 259 125

Vratislav Tvrdy

Vratislav Tvrdy

Chief Operating Officer

vratislav.tvrdy@alukogroup.com /SK, ENG, GER

+421 948 672 122 (huvud)
+46 72-024 57 55 (Sverige)

Roman Novak

Roman Novak

Operations Manager

roman.novak@alukogroup.com /SK, ENG

+421 907 780 698 (huvud)
+46 72-918 68 24 (Sverige)

Marko Kubricky

Marko Kubricky

Landschef (Tyskland)

marko.kubricky@alukogroup.com /SK, GER, ENG

+421 948 48 48 01 (huvud)
+49 152 05481399 (Tyskland)

Jakub Sprlak

Jakub Sprlak

Försäljning & Utveckling (Skandinavien)

jakub.sprlak@alukogroup.com /SK, ENG

+421 904 807 750 (huvud)
+46 72 761 33 03 (Sverige)

Matej Gasko

Matej Gasko

Projektledare & koordinator

matej.gasko@alukogroup.com /SK, ENG, GER, PL

+421 903 770 300

Lubomir Tvrdy

Lubomir Tvrdy

Projektledare (Byggnadsställning)

lubomir.tvrdy@alukogroup.com /SK, ENG

+421 917 741 273 (huvud)

Lukas Hagara

Lukas Hagara

Projektledare (Byggnadsställning)

lukas.hagara@alukogroup.com /SK, ENG

+421 907 087 325 (huvud)
+46 73 992 07 04 (Sverige)

Matej Zuffa

Matej Zuffa

Ekonomiansvarig

matej.zuffa@alukogroup.com /SK, ENG, RUS

+421 917 524 743

Janka Ravaszova

Janka Ravaszova

Personal och löner

office@alukogroup.com /SK

Teo

Teo

Maskot

teodor@alukogroup.com /SK

+421 917 234 053

Registrerade säte (faktureringsadress):

ALUKO s.r.o.

Bajkalska 29F 

821 05 Bratislava

Slovakien

Organisationsnummer (Slovakien):  45373850

Organisationsnummer (Sverige): 502075-9089

Godkänd för F-skatt.

Skattenummer: 2022960401

Momsregistreringsnummer: SK2022960401

Handelsregistret av ländomstol i Bratislava I, Sro62756/B

Fakturering email: faktura@alukogroup.com


Huvudkontor:

ALUKO s.r.o.

Stavitelska 3

831 04  Bratislava 

Slovakien

Man kan finna oss i en blå byggnad, bakom receptionen och huvudentrén på höger sida. Fri parkering finns i anslutning till byggnaden.

Öppettider: Mån – Fre 8:00 till 16:00

Tel.: +421 917 234 053

Email: office@alukogroup.com


Filial  Zilina (kontor och lager)

ALUKO s.r.o.

Bytcicka  89

01099 Zilina

Slovakien

(“Areál Tehelní”Byggnad, Våning 4)

Fri parkering finns i anslutning till byggnaden.

Tel.: +421 903 770 300

Email: matej.gasko@alukogroup.com

Vi ser fram emot ditt besök.


Bankkontonummer :

Fio banka, a.s.:

SWIFT: FIOZSKBA

IBAN: SK69 8330 0000 0029 0074 4469

Slovenska sporitelna, a.s.:

SWIFT: GIBASKBX

IBAN: SK98 0900 0000 0051  1450 5114

Kontakta oss